צרו עימנו קשר

אמינות!

איכות!

שירות!

מנכ"ל קונדור - וירניק דוד

מנכ"ל קונדור - וירניק דוד

לכבוד מר הרצל שעשוע
ברצוני להביע את הערכתי הגדולה על רמת השירות הגבוהה, המקצועיות והאמינות הרבה אותה הפגנתם כאשר העברתם את ביתי לכתובתו החדשה בקיסריה. עד היום ביצעתם עבורי ארבע הובלות ובכל המקרים המהירות, הנחמדות, המקצועיות ובעיקר האיכפתיות היו מעל ומעבר לכל ציפייה. ללא ספק אמשיך לעבוד אתכם בכל הזדמנות שתהיה ויותר מאשמח להמליץ עליכם בפני כל אחד!
Coffee Time

Coffee Time

הרצל היקר! ברצוני להודות לך על המקצועיות, היחס החם, הסובלנות והשירות הטוב האמין והאדיב. 10 שנות עבודתנו יחדיו מוכיחות שאתם מבינים מהי מצויינות, אחריות ומסירות. בכל שעה, בכל תקלה ובכל העברה שאני זקוקה לעזרתך בעסק תמיד יש על מי לסמוך ויש מילה שהיא חזקה מהכל "רותם באיזה שעה צריך להיות". מרגע זה אני יודעת שהכל מתבצע על הצד הטוב ביותר. בימינו זה לא מובן מאליו שיש אנשים שאפשר לסמוך עליהם. תודה רבה! ושנעבוד עוד הרבה שנים יחדיו עם המון כוסות קפה
ראש עריית נתניה - מרים פיירברג

ראש עריית נתניה - מרים פיירברג

"מוצאת אני לנכון להביע את תודתי על השרות שניתן לי על ידכם בהעברת תכולת דירתי לדירה החדשה. פעלתם ביעילות מרובה והתייחסתם לכל חפץ במשנה-זהירות הראויים לציון ודאגתם שלא לפגוע בדירה עצמה. אין לי אלא לשבח אתכם על היחס, השרות, הסבלנות, העמידה בלוח הזמנים והנכונות לעשות את כל הדרוש לשביעות רצוני המלאה. בתקופה בה נוהגים בדרך כלל לציין רק תלונות, שמחה אני להדגיש את הערכתי ותודתי לך ולצוות שפעל עמך.
חברת פלאפון

חברת פלאפון

בין התאריכים 22/10/2004-23/10/2004 הושלם פרויקט העברת מכונות המהוות חלק עיקרי ממערך המחשוב הקריטי של חברת פלאפון. ההעברה בוצעה ע"י צוות המובילים של חברת "אורן אור" במקצועיות ודייקנות ראויה להערכה תוך הקפדה על שלמות המכונות והמעברים. כמי שביצע פרויקטים דומים בעבר ומודע לגודל והמשקל של מכונות אלה, ברצוני לציין את המקצועיות והאחריות שהוכחתם בכל שלב של העבודה, הצלחתם לתת לי את הביטחון שאני בידיים טובות!!! בשמי ובשם חברת פלאפון - תודה רבה וישר כוח. בברכה דורון הראל מנהל שרות ותפעול מערכות מידע פלאפון תקשרות.
שמואל בן משה - מנכ"ל קניון השרון

שמואל בן משה - מנכ"ל קניון השרון

בחודש מאי 2001 הועברה תכולת דירתנו ע"י הובלות אורן אור. ההובלה נעשתה בצורה מקצועית, מסורה, אדיבה ונאמנה ועמדה בלוח הזמנים שהוקצב לה. תכולת הבית הגיעה ליעדה בצורה מושלמת וללא דופי - לשביעות רצוננו המלאה. מר הרצל הומלץ על ידי למשפחות חברים נוספות בתקופה האחרונה וכל החברים ציינו בפני את שביעות רצונם המלאה מהשרות המעולה שקיבלו.